A A A

Informacje o nas

Biuro podróży ALEX-TOUR od lat oferuje Państwu wymażone wczasy tylko u sprawdzonych i renomowanych organizatorów oraz najniższe ceny. Nasza oferta dotyczy także wynajmu miejsca parkingowego z miasta wylotu, ubezpieczenia oraz wszelkie iformacje i zalecenia dotyczące wybranej ofery wczasów. Oprócz pakietów wycieczek, nasze biuro podróży oferuje możliwość wynajmu tylko hoteli lub przelotów, organizacje imprez dla firm, szkół i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy także firmą transportową posiadającą długoletnie doświadczenie w zakresie przewozów pasażerskich. Firma została założoną w 1995r. Oferujemy wynajem autokarów i busów na przewozy Krajowe i zagraniczne dla klientów nie tylko z okolic Nowego Sącza i Małopolski ale również z całej Polski jak i również Europy. W naszej firmie pracują doświadczeni i kulturalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem.


 
Dysponujemy autokarami i busami
dla każdej grupy klientów od pojazdów luksusowych do zwykłego standardu. Chętnie pomożemy zaplanować trasę, obliczyć czas oraz koszty podróży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy zadowolenie i udane podróże.

Newsletter. Chcesz być na bieżąco? Zapisz się:
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Nasi Partnerzy
Strona Główna | Aktualne wycieczki | Wynajem autokarów | Kontakt
Copyright by AlexTour 2015 - All rights reserved Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies